Organizator: Trotka | Trotka Grand Prix 2019
Trotka Grand Prix 2019
Data Zbiórka Zawody Nazwa Miejsce
📅 2019.03.31🕒 06:00🕒 08:00 - 14:00
Trotka Cup I Całowanie
Łowisko Całowanie, okolice Celestynowa
📅 2019.05.19🕒 06:00🕒 08:00 - 14:00
Trotka Cup II Jeziorzany
Łowisko Jeziorzany k.Tarczyna
📅 2019.06.09🕒 06:00🕒 08:00 - 14:00
Trotka Cup III Batorówka
Łowisko Batorówka
📅 2019.09.15🕒 06:00🕒 08:00 - 14:00
Trotka Cup IV Bielawa
Bielawa
📅 2019.10.27🕒 06:00🕒 08:00 - 14:00
Trotka Cup V Batorówka
Łowisko Batorówka
W turnieju wzięło udział
81
wędkarzy
Łączna liczba ryb wyciągniętych z wody
0 szt.
Wszyscy zawodnicy złowili łącznie
1 342 kg
ryb
Średnia liczba ryb złowionych przez jednego wędkarza
0 szt.
Średnia waga ryb złowionych przez jednego wędkarza
16,57 kg
Miejsce Zawodnik Trotka Cup I CałowanieTrotka Cup II JeziorzanyTrotka Cup III BatorówkaTrotka Cup IV BielawaTrotka Cup V Batorówka Wynik
1Marek Podobas221927
2Marcin Starega312617
3Mariusz Buzes312539
4Jarosław Jurek371239
5Adam Nowakowski337129
6Bartek Radomiński13510312
7Piotr Wikiera6545115
8Mateusz Kujawski141101016
9Bogdan Jałoszyński72104518
10Wojciech Sowa103101418
11Sebastian Janiszewski57101619
12Rafał Palacz22791020
13Zbigniew Marek105102623
14Mariusz Milczarek10869124
15Łukasz Sowa92106724
16Dariusz Sobolewski98102524
17Andrzej Mielańczuk110109525
18Bartosz Kujawski933101025
19Robert Kurpias1410101025
20Marcin Jakubowski4110101025
21Jarema Niewiadomski2410101026
22Maciej Marciniak48105926
23Marcin Smulik1010310427
24Emil Kosiński6101101027
25Bartek Kacprzak1010104327
26Krzysztof Koper1010610228
27Piotr Górski971021028
28Robert Jankowski5104101029
29Piotr Woźniak481010729
30Wojciech Maliszewski1018101029
31Leszek Pyć955101029
32Jarosław Lesiak1010210830
33Marcin Cichosz9102101031
34Karol Kujawski7104101031
35Szymon Wąż99491031
36Krzysztof Madej10101010131
37Piotr Kozieł5610101031
38Paweł Wojtas10101011031
39Kamil Kacperek10101010232
40Łukasz Bąk21010101032
41Krzysztof Bryl96109832
42Bartłomiej Kozłowski10103101033
43Marcin Owczarek101068933
44Antek Borkowski10101031033
45Rafał Zajkowski10101031033
46Patryk Makuch10101010434
47Rafał Madej10101010434
48Rafał Siporski99710934
49Robert Szelkowski41010101034
50Krzysztof Skowroński10410101034
51Mirosław Olszewski10101041034
52Paweł Drabek1010107734
53Jarosław Wierzbicki5910101034
54Sławomir Kurzawa10101010535
55Michał Graczykowski10105101035
56Piotr Wójcik10105101035
57Mariusz Mieszczakowski10510101035
58Tomasz Malkut9610101035
59Michał Więczkowski10101010636
60Kamil Piskorz10101010636
61Marcin Bartołd10106101036
62Paweł Uszyński10610101036
63Grzegorz Kożuchowski10101061036
64Arkadiusz Bylak61010101036
65Kamil Smolarek10107101037
66Dawid Marędziak10101010737
67Piotr Balcerzak1010109837
68Tomasz Sowa10710101037
69Konrad Podbielski10101071037
70Cezary Warchoł10108101038
71Dariusz Bąk81010101038
72Paweł Pepłowski10101010838
73Ariel Konecki10910101039
74Anna Szraucner10101091039
74Jarosław Sztrauch10101091039
74Paweł Łukasik10101091039
74Michał Brodzik10101091039
74Marcin Walczak10101091039
74Piotr Dankiewicz10101091039
74Michał Dziurawiec10101010939
-Paweł Kalista101010101040