Organizator: Trotka | Trotka Grand Prix 2019 | Trotka Cup II Jeziorzany
Trotka Cup II Jeziorzany
Łowisko Jeziorzany k.Tarczyna, Polska
📅 2019.05.19   🕒 06:00   🕒 08:00 - 14:00
Na podium stanęli:
Mariusz Buzes
Marcin Starega
Wojciech Maliszewski
Bartosz Radomiński
złowił największą rybę, ważącą
4830 g
Wszyscy zawodnicy złowili łącznie
233 kg
ryb
Łączna liczba ryb wyciągniętych z wody
0 szt.
Średnia liczba ryb złowionych przez jednego wędkarza
0 szt.
Największa wyłowiona ryba to
Średnia waga ryb złowionych przez jednego wędkarza
6,48 kg
W zawodach wzięło udział
36
wędkarzy
Sektor 1:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Marcin Jakubowski1710180--1
2Łukasz Sowa188710--2
3Wojciech Sowa196410--3
4Robert Kurpias125780--4
5Mariusz Mieszczakowski164920--5
6Krzysztof Bryl154000--6
7Sebastian Janiszewski113300--7
8Maciej Marciniak143210--8
9Szymon Wąż132780--9

Sektor 2:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Marcin Starega21415520--1
2Bogdan Jałoszyński2188920--2
3Adam Nowakowski2138220--3
4Jeremi Niewiadomski2107570--4
5Piotr Wikiera2116910--5
6Tomasz Malkut2174760--6
7Jarosław Jurek2164590--7
8Piotr Woźniak2154050--8
9Jarosław Wierzbicki2120--9

Sektor 3:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Mariusz Buzes32728300--1
2Marek Podobas32511000--2
3Bartosz Kujawski3265770--3
4Krzysztof Skowroński3194360--4
5Zbigniew Marek3213610--5
6Paweł Uszyński3242560--6
7Piotr Górski3202420--7
8Dariusz Sobolewski 3221950--8
9Ariel Konecki3241900--9

Sektor 4:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Wojciech Maliszewski43014700--1
2Rafał Palacz42813150--2
3Bartosz Radomiński43112580-48303
4Mateusz Kujawski43411750--4
5Leszek Pyć4296290--5
6Piotr Kozieł4331330--6
7Tomasz Sowa4321110--7
8Mariusz Milczarek436340--8
9Rafał Siporski435280--9

Wyniki końcowe:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Mariusz Buzes32728300--1
2Marcin Starega21415520--1
3Wojciech Maliszewski43014700--1
4Marcin Jakubowski1710180--1
5Rafał Palacz42813150--2
6Marek Podobas32511000--2
7Bogdan Jałoszyński2188920--2
8Łukasz Sowa188710--2
9Bartosz Radomiński43112580-48303
10Adam Nowakowski2138220--3
11Wojciech Sowa196410--3
12Bartosz Kujawski3265770--3
13Mateusz Kujawski43411750--4
14Jeremi Niewiadomski2107570--4
15Robert Kurpias125780--4
16Krzysztof Skowroński3194360--4
17Piotr Wikiera2116910--5
18Leszek Pyć4296290--5
19Mariusz Mieszczakowski164920--5
20Zbigniew Marek3213610--5
21Tomasz Malkut2174760--6
22Krzysztof Bryl154000--6
23Paweł Uszyński3242560--6
24Piotr Kozieł4331330--6
25Jarosław Jurek2164590--7
26Sebastian Janiszewski113300--7
27Piotr Górski3202420--7
28Tomasz Sowa4321110--7
29Piotr Woźniak2154050--8
30Maciej Marciniak143210--8
31Dariusz Sobolewski 3221950--8
32Mariusz Milczarek436340--8
33Szymon Wąż132780--9
34Ariel Konecki3241900--9
35Rafał Siporski435280--9
36Jarosław Wierzbicki2120--9

© 2017 Scorlab. Wszelkie prawa zastrzeżone.