Organizator: Trotka | Method Feeder Polska Masters 2020 | MFP MASTERS 2020 I tura
MFP MASTERS 2020 I tura
Łowisko Skoroczysko, Polska
📅 2020.07.04   🕒 08:00   🕒 10:30 - 16:30
Na podium stanęli:
Marian Karpik
Dawid Pijarski
Kamil Kwocz
Bartosz Lelek
złowił największą rybę, ważącą
7340 g
Wszyscy zawodnicy złowili łącznie
704 kg
ryb
Łączna liczba ryb wyciągniętych z wody
0 szt.
Średnia liczba ryb złowionych przez jednego wędkarza
0 szt.
Największa wyłowiona ryba to
Średnia waga ryb złowionych przez jednego wędkarza
12,57 kg
W zawodach wzięło udział
56
wędkarzy
Sektor 1:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Adam Nowakowski178270--1
2Piotr Thaut155610--2
3Marek Podobas162330--3
4Krzysztof Ośmiałowski131330--4
5Paweł Kubów11810--5
6Michał Więczkowski12670--6
7Sebastian Czura140--7

Sektor 2:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Marcin Duszak21425300--1
2Mariusz Buzes2124720--2
3Mateusz Okurzały2114000--3
4Łukasz Kaczalski2133980--4
5Paweł Pepłowski2101770--5
6Bartosz Jagusztyn290--7
6Konrad Strzechowski280--7

Sektor 3:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Dawid Pijarski32036840--1
2Marcin Brdęk32132610--2
3Dominik Maślak31826540--3
4Rafał Siporski31925740--4
5Marek Kasperek31721820--5
6Sebastian Janiszewski31620460--6
7Bartosz Lelek31515420-73407

Sektor 4:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Marian Karpik42855510--1
2Paweł Freliszka42752890-50302
3Piotr Jezierski42646640--3
4Bartek Radomiński42242130--4
5Anna Szraucner42439990--5
6Marek Baranowski42538820--6
7Krzysztof Madej42324410--7

Sektor 5:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Kamil Kwocz53326820--1
2Kamil Reczkowski52923970-68102
3Paweł Heiduczek53015330-53803
4Dominik Kucharzak53412030--4
5Rafał Patyk53511190-51605
6Mirosław Filipiak5318220--6
7Artur Snela5322330--7

Sektor 6:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Marcin Pietrzyk6429570--1
2Tomasz Rubacha6366610--2
3Sławek Kurzawa637980--3
4Klaudiusz Dobrzewski6380--7
4Radosław Pawlak6410--7
4Piotr Wikiera6400--7
4Tomasz Baranowski6390--7

Sektor 7:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Dawid Bartoszek74418200--1
2Dawid Marędziak7485610--2
3Marcin Smulik7474810--3
4Marian Heiduczek7434740--4
5Rafał Madej7491840--5
6Krzysztof Wojda7461540--6
7Erwin Ratajczak7451070--7

Sektor 8:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Krzysztof Bukojemski8533550--1
2Łukasz Zawadzki8541980--2
3Agata Marciniec8551740--3
4Radosław Krawczuk8561280--4
5Marek Sichau8501120--5
6Paweł Gacek852660--6
7Jarosław Jurek8510--7

Wyniki końcowe:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Marian Karpik42855510--1
2Dawid Pijarski32036840--1
3Kamil Kwocz53326820--1
4Marcin Duszak21425300--1
5Dawid Bartoszek74418200--1
6Marcin Pietrzyk6429570--1
7Adam Nowakowski178270--1
8Krzysztof Bukojemski8533550--1
9Paweł Freliszka42752890-50302
10Marcin Brdęk32132610--2
11Kamil Reczkowski52923970-68102
12Tomasz Rubacha6366610--2
13Dawid Marędziak7485610--2
13Piotr Thaut155610--2
15Mariusz Buzes2124720--2
16Łukasz Zawadzki8541980--2
17Piotr Jezierski42646640--3
18Dominik Maślak31826540--3
19Paweł Heiduczek53015330-53803
20Marcin Smulik7474810--3
21Mateusz Okurzały2114000--3
22Marek Podobas162330--3
23Agata Marciniec8551740--3
24Sławek Kurzawa637980--3
25Bartek Radomiński42242130--4
26Rafał Siporski31925740--4
27Dominik Kucharzak53412030--4
28Marian Heiduczek7434740--4
29Łukasz Kaczalski2133980--4
30Krzysztof Ośmiałowski131330--4
31Radosław Krawczuk8561280--4
32Anna Szraucner42439990--5
33Marek Kasperek31721820--5
34Rafał Patyk53511190-51605
35Rafał Madej7491840--5
36Paweł Pepłowski2101770--5
37Marek Sichau8501120--5
38Paweł Kubów11810--5
39Marek Baranowski42538820--6
40Sebastian Janiszewski31620460--6
41Mirosław Filipiak5318220--6
42Krzysztof Wojda7461540--6
43Michał Więczkowski12670--6
44Paweł Gacek852660--6
45Krzysztof Madej42324410--7
46Bartosz Lelek31515420-73407
47Artur Snela5322330--7
48Erwin Ratajczak7451070--7
49Klaudiusz Dobrzewski6380--7
49Bartosz Jagusztyn290--7
49Konrad Strzechowski280--7
49Radosław Pawlak6410--7
49Sebastian Czura140--7
49Piotr Wikiera6400--7
49Jarosław Jurek8510--7
49Tomasz Baranowski6390--7

© 2017 Scorlab. Wszelkie prawa zastrzeżone.