Organizator: Trotka | Method Feeder Polska Masters 2020 | MFP MASTERS 2020 II tura
MFP MASTERS 2020 II tura
Łowisko Skoroczysko, Polska
📅 2020.07.05   🕒 07:00   🕒 09:30 - 15:30
Na podium stanęli:
Piotr Thaut
Paweł Gacek
Tomasz Baranowski
Piotr Thaut
złowił największą rybę, ważącą
7440 g
Wszyscy zawodnicy złowili łącznie
808 kg
ryb
Łączna liczba ryb wyciągniętych z wody
0 szt.
Średnia liczba ryb złowionych przez jednego wędkarza
0 szt.
Największa wyłowiona ryba to
Średnia waga ryb złowionych przez jednego wędkarza
14,43 kg
W zawodach wzięło udział
56
wędkarzy
Sektor 1:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Bartek Radomiński 174830--1
2Tomasz Rubacha133570--2
3Krzysztof Madej122540--3
4Artur Snela161760--4
5Kamil Kwocz141410--5
6Sławek Kurzawa111160--6
7Mirosław Filipiak15740--7

Sektor 2:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Anna Szraucner21422350--1
2Sebastian Janiszewski2127500--2
3Klaudiusz Dobrzewski2107410--3
4Dominik Maślak2135940--4
5Marek Baranowski2115790--5
6Piotr Wikiera292750--6
7Marcin Brdęk281230--7

Sektor 3:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Marcin Smulik32034830--1
2Konrad Strzechowski31924400--2
3Rafał Madej31723450--3
4Łukasz Zawadzki31619970--4
5Agata Marciniec31519950-73905
6Michał Więczkowski31817190--6
7Krzysztof Wojda32110130--7

Sektor 4:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Paweł Gacek42648670--1
2Marcin Duszak42544900--2
3Paweł Pepłowski42839690--3
4Dawid Bartoszek42326030--4
5Sebastian Czura42416680--5
6Łukasz Kaczalski42216360--6
7Bartosz Jagusztyn4276990--7

Sektor 5:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Piotr Thaut53257540-74401
2Mariusz Buzes 53344850--2
3Mateusz Okurzały52935200--3
4Radosław Krawczuk53429330--4
5Adam Nowakowski53516800--5
6Marian Heiduczek53115350--6
7Krzysztof Ośmiałowski53011410--7

Sektor 6:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Krzysztof Bukojemski64223790--1
2Marek Podobas63921570--2
3Jarosław Jurek6419080--3
4Dawid Marędziak6366940--4
5Paweł Kubów6383910--5
6Marek Sichau6371730--6
7Erwin Ratajczak6401170--7

Sektor 7:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Tomasz Baranowski74448480--1
2Piotr Jezierski74330570--2
3Marcin Pietrzyk7478680--3
4Kamil Reczkowski7454750--4
5Dominik Kucharzak7484660--5
6Marian Karpik7462240--6
7Rafał Siporski7491250--7

Sektor 8:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Rafał Patyk8534980--1
2Paweł Heiduczek8511870--2
3Radosław Pawlak8521390--3
4Paweł Freliszka8541090--4
5Dawid Pijarski850820--5
6Marek Kasperek856600--6
7Bartosz Lelek8550--7

Wyniki końcowe:
Miejsce Zawodnik Sektor Stanowisko Waga połowu [g] Liczba sztuk Największa ryba [g] Punkty
1Piotr Thaut53257540-74401
2Paweł Gacek42648670--1
3Tomasz Baranowski74448480--1
4Marcin Smulik32034830--1
5Krzysztof Bukojemski64223790--1
6Anna Szraucner21422350--1
7Rafał Patyk8534980--1
8Bartek Radomiński 174830--1
9Marcin Duszak42544900--2
10Mariusz Buzes 53344850--2
11Piotr Jezierski74330570--2
12Konrad Strzechowski31924400--2
13Marek Podobas63921570--2
14Sebastian Janiszewski2127500--2
15Tomasz Rubacha133570--2
16Paweł Heiduczek8511870--2
17Paweł Pepłowski42839690--3
18Mateusz Okurzały52935200--3
19Rafał Madej31723450--3
20Jarosław Jurek6419080--3
21Marcin Pietrzyk7478680--3
22Klaudiusz Dobrzewski2107410--3
23Krzysztof Madej122540--3
24Radosław Pawlak8521390--3
25Radosław Krawczuk53429330--4
26Dawid Bartoszek42326030--4
27Łukasz Zawadzki31619970--4
28Dawid Marędziak6366940--4
29Dominik Maślak2135940--4
30Kamil Reczkowski7454750--4
31Artur Snela161760--4
32Paweł Freliszka8541090--4
33Agata Marciniec31519950-73905
34Adam Nowakowski53516800--5
35Sebastian Czura42416680--5
36Marek Baranowski2115790--5
37Dominik Kucharzak7484660--5
38Paweł Kubów6383910--5
39Kamil Kwocz141410--5
40Dawid Pijarski850820--5
41Michał Więczkowski31817190--6
42Łukasz Kaczalski42216360--6
43Marian Heiduczek53115350--6
44Piotr Wikiera292750--6
45Marian Karpik7462240--6
46Marek Sichau6371730--6
47Sławek Kurzawa111160--6
48Marek Kasperek856600--6
49Krzysztof Ośmiałowski53011410--7
50Krzysztof Wojda32110130--7
51Bartosz Jagusztyn4276990--7
52Rafał Siporski7491250--7
53Marcin Brdęk281230--7
54Erwin Ratajczak6401170--7
55Mirosław Filipiak15740--7
56Bartosz Lelek8550--7

© 2017 Scorlab. Wszelkie prawa zastrzeżone.